hrm
Wdrożenie systemu rozwijania pracowników wpływa pozytywnie na zewnętrzny I wewnętrzny wizerunek firmy. Z jednej strony sprawia, że potencjalni kandydaci postrzegają firmę jako wartościowego pracodawcę, który zapewnia perspektywy na rozwój. Z drugiej, podnosi lojalność pracowników, którzy mają zapewnioną określoną ścieżkę rozwoju w ramach firmy.

infor
Wydatki, jakie ponosi przedsiębiorca na zakup owoców z przeznaczeniem dla pracowników stanowią przejaw jego dbałości o ich stan zdrowia, kondycję fizyczną i samopoczucie, co w dłuższej perspektywie czasu może przełożyć się na poprawę atmosfery pracy, zwiększoną wydajność pracy i w konsekwencji większe dochody firmy.

interia
Po pierwsze to zdrowa przekąska w godzinach pracy, po drugie przedsiębiorca może zaliczyć jej zakup do kosztów firmowych. Mowa tu o korzystnym rozliczeniu na gruncie podatku dochodowego zamówionych do biura w formie cateringu świeżych owoców, którymi przedsiębiorca częstuje swoich pracowników i kontrahentów.

rojmiasto
Program “Owoce w pracy” jest popularny w firmach zachodniej Europy, ale I u nas szybko zdobywa zwolenników. Zyski są obustronne. Pracodawca buduje wizerunek firmy ekologicznej, która dbo o swoich pracowników, motywuje ich, a jednocześnie – poprzez dostarczanie witamin – zmniejsz ilość absencji z powodu chorób. Pracownicy zyskują zdrową przekąskę I porcję witamin.

rppl

Wydatki na zakup jabłek dla pracowników i klientów należą do panujących powszechnie kanonów kultury, dobrych praktyk oraz powszechnie stosowanych w kontaktach biznesowych zachowań.